KAL50JB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL50JB10R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KAL50JB10R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 10 OHM 5% 50W
Podatkovni listi: 1.KAL50JB10R0.pdf2.KAL50JB10R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KAL50JB10R0
Številka dela KAL50JB10R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 10 OHM 5% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47532 pcs Podatkovni list 1.KAL50JB10R0.pdf2.KAL50JB10R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serija KAL
Odpornost 10 Ohms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena KAL 50 10 5% B