LCB10FB10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCB10FB10L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.01 OHM 10W 1% AXIAL
Podatkovni listi: LCB10FB10L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LCB10FB10L0
Številka dela LCB10FB10L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.01 OHM 10W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89794 pcs Podatkovni list LCB10FB10L0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.874" L x 0.374" W (47.60mm x 9.50mm)
Serija LCB Odpornost 10 mOhms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 10 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound