MCB10JB1K60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCB10JB1K60
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1.6K OHM 10W 5% AXIAL
Podatkovni listi: MCB10JB1K60.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCB10JB1K60
Številka dela MCB10JB1K60 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.6K OHM 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 376550 pcs Podatkovni list MCB10JB1K60.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.890" L x 0.374" W (48.00mm x 9.50mm)
Serija MCB Odpornost 1.6 kOhms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 1.6 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film