MLF14FTE12R1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14FTE12R1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF14FTE12R1
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 12.1 OHM 1% 1/4W MELF 0204
Podatkovni listi: MLF14FTE12R1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLF14FTE12R1
Številka dela MLF14FTE12R1 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 12.1 OHM 1% 1/4W MELF 0204 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1495589 pcs Podatkovni list MLF14FTE12R1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0204 Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serija MLF Odpornost 12.1 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0204 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 12.1 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film