MLFA1FTC22K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLFA1FTC22K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES MELF 22K OHM 1% 1W 1% 0207 T
Podatkovni listi: MLFA1FTC22K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLFA1FTC22K0
Številka dela MLFA1FTC22K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES MELF 22K OHM 1% 1W 1% 0207 T Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1111866 pcs Podatkovni list MLFA1FTC22K0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0207 Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MLFA Odpornost 22 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0207 Druga imena MLFA1FTC22K0TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 22 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Metal Film Sestava Metal Film