MLFM1FTC10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLFM1FTC10K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 10K OHM 1% 1W MELF 0207
Podatkovni listi: MLFM1FTC10K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLFM1FTC10K0
Številka dela MLFM1FTC10K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10K OHM 1% 1W MELF 0207 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 873896 pcs Podatkovni list MLFM1FTC10K0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0207 Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MLFM Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0207 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film