MR10JTR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR10JTR500
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.5 OHM 10W 5% AXIAL
Podatkovni listi: MR10JTR500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR10JTR500
Številka dela MR10JTR500 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.5 OHM 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93238 pcs Podatkovni list MR10JTR500.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.475" Dia x 1.925" L (12.07mm x 48.90mm)
Serija MR Odpornost 500 mOhms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 500 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil