MR5JB90L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR5JB90L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR5JB90L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.09 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.MR5JB90L0.pdf2.MR5JB90L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR5JB90L0
Številka dela MR5JB90L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.09 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56843 pcs Podatkovni list 1.MR5JB90L0.pdf2.MR5JB90L0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Serija MR Odpornost 90 mOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena MR 5 0.09 5% B