MVM5JB200R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MVM5JB200R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 200 OHM 5W 5% CERAMIC VERT
Podatkovni listi: 1.MVM5JB200R.pdf2.MVM5JB200R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MVM5JB200R
Številka dela MVM5JB200R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 200 OHM 5W 5% CERAMIC VERT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 471492 pcs Podatkovni list 1.MVM5JB200R.pdf2.MVM5JB200R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Serija MVM Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena MVM 5 200 5% B