NKAL25FB20R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
NKAL25FB20R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NKAL25FB20R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 20 OHM 1% 25W
Podatkovni listi: 1.NKAL25FB20R0.pdf2.NKAL25FB20R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NKAL25FB20R0
Številka dela NKAL25FB20R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 20 OHM 1% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31331 pcs Podatkovni list 1.NKAL25FB20R0.pdf2.NKAL25FB20R0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm) Serija KAL
Odpornost 20 Ohms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena NKAL 25 20 1% B