NSM6227FT46R4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NSM6227FT46R4
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 46.4 OHM 1% 3W 6227
Podatkovni listi: NSM6227FT46R4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NSM6227FT46R4
Številka dela NSM6227FT46R4 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 46.4 OHM 1% 3W 6227 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64085 pcs Podatkovni list NSM6227FT46R4.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 6227 Velikost / dimenzija 0.625" L x 0.275" W (15.88mm x 6.99mm)
Serija SM Odpornost 46.4 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6227 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.265" (6.73mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 46.4 Ohms ±1% 3W Chip Resistor 6227 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Wirewound