PCF14JT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JT1R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCF14JT1R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1 OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.PCF14JT1R00.pdf2.PCF14JT1R00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCF14JT1R00
Številka dela PCF14JT1R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1 OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4752342 pcs Podatkovni list 1.PCF14JT1R00.pdf2.PCF14JT1R00.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Panasert Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija CF Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial, Radial Bend Druga imena PCF 1/4 1 5% P