RACF164DFT56R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RACF164DFT56R2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RACF164DFT56R2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 56.2 OHM 1206
Podatkovni listi: 1.RACF164DFT56R2.pdf2.RACF164DFT56R2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RACF164DFT56R2
Številka dela RACF164DFT56R2 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES ARRAY 4 RES 56.2 OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1312034 pcs Podatkovni list 1.RACF164DFT56R2.pdf2.RACF164DFT56R2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RACF Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 56.2
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Druga imena RAC 164D 56.2 1% R