RC12JT6M80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JT6M80 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC12JT6M80
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 6.8M OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC12JT6M80.pdf2.RC12JT6M80.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC12JT6M80
Številka dela RC12JT6M80 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 6.8M OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 415156 pcs Podatkovni list 1.RC12JT6M80.pdf2.RC12JT6M80.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Serija RC Odpornost 6.8 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RC 1/2 6.8M 5% R