RC12JT91R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JT91R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC12JT91R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 91 OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC12JT91R0.pdf2.RC12JT91R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC12JT91R0
Številka dela RC12JT91R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 91 OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 490390 pcs Podatkovni list 1.RC12JT91R0.pdf2.RC12JT91R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Serija RC Odpornost 91 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RC 1/2 91 5% R