RC12KT8K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12KT8K20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC12KT8K20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 8.2K OHM 1/2W 10% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC12KT8K20.pdf2.RC12KT8K20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC12KT8K20
Številka dela RC12KT8K20 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 8.2K OHM 1/2W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 528877 pcs Podatkovni list 1.RC12KT8K20.pdf2.RC12KT8K20.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Serija RC Odpornost 8.2 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RC 1/2 8.2K 10% R