RC14JT120K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JT120K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC14JT120K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 120K OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC14JT120K.pdf2.RC14JT120K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC14JT120K
Številka dela RC14JT120K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 120K OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 540510 pcs Podatkovni list 1.RC14JT120K.pdf2.RC14JT120K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija RC Odpornost 120 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RC 1/4 120K 5% R