RC14KT1M50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC14KT1M50
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1.5M OHM 1/4W 10% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC14KT1M50.pdf2.RC14KT1M50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC14KT1M50
Številka dela RC14KT1M50 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.5M OHM 1/4W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 633682 pcs Podatkovni list 1.RC14KT1M50.pdf2.RC14KT1M50.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija RC Odpornost 1.5 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RC 1/4 1.5M 10% R