RGC0603DTC20K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0603DTC20K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RGC0603DTC20K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 20K OHM 0.5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.RGC0603DTC20K0.pdf2.RGC0603DTC20K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RGC0603DTC20K0
Številka dela RGC0603DTC20K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 20K OHM 0.5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4231959 pcs Podatkovni list 1.RGC0603DTC20K0.pdf2.RGC0603DTC20K0.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RGC Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena RGC 1/16 T2 20K 0.5% R