RGC0603FTC12K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0603FTC12K1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RGC0603FTC12K1
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 12.1K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.RGC0603FTC12K1.pdf2.RGC0603FTC12K1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RGC0603FTC12K1
Številka dela RGC0603FTC12K1 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 12.1K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4621176 pcs Podatkovni list 1.RGC0603FTC12K1.pdf2.RGC0603FTC12K1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RGC Odpornost 12.1 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena RGC 1/16 T2 12.1K 1% R