RGC0805DTC226K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0805DTC226K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RGC0805DTC226K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 226K OHM 0.5% 1/8W 0805
Podatkovni listi: 1.RGC0805DTC226K.pdf2.RGC0805DTC226K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RGC0805DTC226K
Številka dela RGC0805DTC226K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 226K OHM 0.5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1922271 pcs Podatkovni list 1.RGC0805DTC226K.pdf2.RGC0805DTC226K.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RGC Odpornost 226 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 226 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film