RGC0805FTC124R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RGC0805FTC124R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 124 OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: RGC0805FTC124R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RGC0805FTC124R
Številka dela RGC0805FTC124R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 124 OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4067696 pcs Podatkovni list RGC0805FTC124R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RGC Odpornost 124 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 124 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film