RGC0805FTC6K19
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0805FTC6K19 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RGC0805FTC6K19
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 6.19K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: 1.RGC0805FTC6K19.pdf2.RGC0805FTC6K19.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RGC0805FTC6K19
Številka dela RGC0805FTC6K19 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 6.19K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3914966 pcs Podatkovni list 1.RGC0805FTC6K19.pdf2.RGC0805FTC6K19.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RGC Odpornost 6.19 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena RGC 1/10 T2 6.19K 1% R