RGC1206DTC121R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC1206DTC121R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RGC1206DTC121R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 121 OHM 0.5% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.RGC1206DTC121R.pdf2.RGC1206DTC121R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RGC1206DTC121R
Številka dela RGC1206DTC121R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 121 OHM 0.5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1798582 pcs Podatkovni list 1.RGC1206DTC121R.pdf2.RGC1206DTC121R.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Serija RGC Odpornost 121 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena RGC 1/8 T2 121 0.5% R