RGC1206DTC30K9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC1206DTC30K9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RGC1206DTC30K9
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 30.9K OHM 0.5% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.RGC1206DTC30K9.pdf2.RGC1206DTC30K9.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RGC1206DTC30K9
Številka dela RGC1206DTC30K9 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 30.9K OHM 0.5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1603003 pcs Podatkovni list 1.RGC1206DTC30K9.pdf2.RGC1206DTC30K9.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Serija RGC Odpornost 30.9 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena RGC 1/8 T2 30.9K 0.5% R