RHC2512FT267R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RHC2512FT267R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RHC2512FT267R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 267 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.RHC2512FT267R.pdf2.RHC2512FT267R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RHC2512FT267R
Številka dela RHC2512FT267R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 267 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 178872 pcs Podatkovni list 1.RHC2512FT267R.pdf2.RHC2512FT267R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija RHC Odpornost 267 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena RHC 2512 267 1% R
RHC2512267FR
RHC2512267FR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 267 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film