RMCF0201FT511K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT511K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF0201FT511K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 511K OHM 1% 1/20W 0201
Podatkovni listi: 1.RMCF0201FT511K.pdf2.RMCF0201FT511K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF0201FT511K
Številka dela RMCF0201FT511K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 511K OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11417528 pcs Podatkovni list 1.RMCF0201FT511K.pdf2.RMCF0201FT511K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija RMCF Odpornost 511 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena RMCF0201FT511KTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 511 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Sestava Thick Film