RMCF0603FG4K42
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF0603FG4K42 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF0603FG4K42
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES SMD 4.42K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.RMCF0603FG4K42.pdf2.RMCF0603FG4K42.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF0603FG4K42
Številka dela RMCF0603FG4K42 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 4.42K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14058630 pcs Podatkovni list 1.RMCF0603FG4K42.pdf2.RMCF0603FG4K42.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.1W, 1/10W
Napetost - razčlenitev 0603 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serija RMCF
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Druga imena RMC 1/16 4.42K 1% G