RMCF0603FG75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FG75R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF0603FG75R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 75 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.RMCF0603FG75R0.pdf2.RMCF0603FG75R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF0603FG75R0
Številka dela RMCF0603FG75R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 75 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16627550 pcs Podatkovni list 1.RMCF0603FG75R0.pdf2.RMCF0603FG75R0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serija RMCF Odpornost 75 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena RMC 1/16 75 1% G