RMCF0603FT14K7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT14K7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF0603FT14K7
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 14.7K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.RMCF0603FT14K7.pdf2.RMCF0603FT14K7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF0603FT14K7
Številka dela RMCF0603FT14K7 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 14.7K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20433680 pcs Podatkovni list 1.RMCF0603FT14K7.pdf2.RMCF0603FT14K7.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serija RMCF Odpornost 14.7 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena RMCF 1/16 14.7K 1% R