RMCF0603FT2R80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT2R80 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF0603FT2R80
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.8 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.RMCF0603FT2R80.pdf2.RMCF0603FT2R80.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF0603FT2R80
Številka dela RMCF0603FT2R80 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.8 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6261619 pcs Podatkovni list 1.RMCF0603FT2R80.pdf2.RMCF0603FT2R80.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serija RMCF Odpornost 2.8 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena RMCF0603FT2R80CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 2.8 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film