RMCF0805FG82R5
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF0805FG82R5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF0805FG82R5
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES SMD 82.5 OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: 1.RMCF0805FG82R5.pdf2.RMCF0805FG82R5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF0805FG82R5
Številka dela RMCF0805FG82R5 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 82.5 OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10240212 pcs Podatkovni list 1.RMCF0805FG82R5.pdf2.RMCF0805FG82R5.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.125W, 1/8W
Napetost - razčlenitev 0805 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RMCF
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Druga imena RMC 1/10 82.5 1% G