RMCF1206FG536K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FG536K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF1206FG536K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 536K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.RMCF1206FG536K.pdf2.RMCF1206FG536K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF1206FG536K
Številka dela RMCF1206FG536K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 536K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7734042 pcs Podatkovni list 1.RMCF1206FG536K.pdf2.RMCF1206FG536K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RMCF Odpornost 536 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)