RMCF1206FTR910
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FTR910 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF1206FTR910
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.91 OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.RMCF1206FTR910.pdf2.RMCF1206FTR910.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF1206FTR910
Številka dela RMCF1206FTR910 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.91 OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 606643 pcs Podatkovni list 1.RMCF1206FTR910.pdf2.RMCF1206FTR910.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RMCF Odpornost 910 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena RMCF1206FCT910CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 910 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film