RMCF1210FT2M37
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT2M37 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF1210FT2M37
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.37M OHM 1% 1/3W 1210
Podatkovni listi: 1.RMCF1210FT2M37.pdf2.RMCF1210FT2M37.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF1210FT2M37
Številka dela RMCF1210FT2M37 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.37M OHM 1% 1/3W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3751899 pcs Podatkovni list 1.RMCF1210FT2M37.pdf2.RMCF1210FT2M37.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija RMCF Odpornost 2.37 MOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 2.37 MOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film