RMCF2010FT140K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT140K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF2010FT140K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 140K OHM 1% 3/4W 2010
Podatkovni listi: 1.RMCF2010FT140K.pdf2.RMCF2010FT140K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF2010FT140K
Številka dela RMCF2010FT140K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 140K OHM 1% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1477234 pcs Podatkovni list 1.RMCF2010FT140K.pdf2.RMCF2010FT140K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RMCF Odpornost 140 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena RMCF2010FT140KDKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 140 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film