RMCF2010FT16K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT16K5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF2010FT16K5
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 16.5K OHM 1% 3/4W 2010
Podatkovni listi: 1.RMCF2010FT16K5.pdf2.RMCF2010FT16K5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF2010FT16K5
Številka dela RMCF2010FT16K5 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 16.5K OHM 1% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1859685 pcs Podatkovni list 1.RMCF2010FT16K5.pdf2.RMCF2010FT16K5.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RMCF Odpornost 16.5 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena RMC 1/2 16.5K 1% R