RMCF2010FT5K76
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT5K76 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF2010FT5K76
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 5.76K OHM 1% 3/4W 2010
Podatkovni listi: 1.RMCF2010FT5K76.pdf2.RMCF2010FT5K76.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF2010FT5K76
Številka dela RMCF2010FT5K76 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.76K OHM 1% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1736048 pcs Podatkovni list 1.RMCF2010FT5K76.pdf2.RMCF2010FT5K76.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RMCF Odpornost 5.76 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 5.76 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film