RMCF2010FTR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FTR500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF2010FTR500
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.5 OHM 1% 3/4W 2010
Podatkovni listi: 1.RMCF2010FTR500.pdf2.RMCF2010FTR500.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF2010FTR500
Številka dela RMCF2010FTR500 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.5 OHM 1% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 287998 pcs Podatkovni list 1.RMCF2010FTR500.pdf2.RMCF2010FTR500.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RMCF Odpornost 500 mOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 500 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film