RMCF2512FTR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FTR200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF2512FTR200
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.2 OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: 1.RMCF2512FTR200.pdf2.RMCF2512FTR200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF2512FTR200
Številka dela RMCF2512FTR200 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.2 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 205128 pcs Podatkovni list 1.RMCF2512FTR200.pdf2.RMCF2512FTR200.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija RMCF Odpornost 200 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena RMC 1 0.2 1% R