RMCF2512JT3R60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512JT3R60 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF2512JT3R60
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 3.6 OHM 5% 1W 2512
Podatkovni listi: 1.RMCF2512JT3R60.pdf2.RMCF2512JT3R60.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF2512JT3R60
Številka dela RMCF2512JT3R60 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.6 OHM 5% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1892380 pcs Podatkovni list 1.RMCF2512JT3R60.pdf2.RMCF2512JT3R60.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija RMCF Odpornost 3.6 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena RMC 1 3.6 5% R