RMCP0603FT10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCP0603FT10K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 10K OHM 1% 1/4W 0603
Podatkovni listi: RMCP0603FT10K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCP0603FT10K0
Številka dela RMCP0603FT10K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10K OHM 1% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4875436 pcs Podatkovni list RMCP0603FT10K0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serija RMCP Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 10 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film