RMCP0805FT3R30
pregled izdelka
Številka dela: RMCP0805FT3R30
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 3.3 OHM 1% 1/3W 0805
Podatkovni listi: RMCP0805FT3R30.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCP0805FT3R30
Številka dela RMCP0805FT3R30 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.3 OHM 1% 1/3W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3777769 pcs Podatkovni list RMCP0805FT3R30.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RMCP Odpornost 3.3 Ohms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 3.3 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film