RMCP1206FT150R
pregled izdelka
Številka dela: RMCP1206FT150R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 150 OHM 1% 1/3W 1206
Podatkovni listi: RMCP1206FT150R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCP1206FT150R
Številka dela RMCP1206FT150R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 150 OHM 1% 1/3W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4106634 pcs Podatkovni list RMCP1206FT150R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RMCP Odpornost 150 Ohms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 150 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film