RMCP1206FT4R70
pregled izdelka
Številka dela: RMCP1206FT4R70
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES SMD 4.7 OHM 1% 1/3W 1206
Podatkovni listi: RMCP1206FT4R70.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCP1206FT4R70
Številka dela RMCP1206FT4R70 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 4.7 OHM 1% 1/3W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3319989 pcs Podatkovni list RMCP1206FT4R70.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.333W, 1/3W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija RMCP
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Številka izdelka proizvajalca RMCP1206FT4R70
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
FIFO's 2 Razširjen opis 4.7 Ohm ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 4.7 OHM 1% 1/3W 1206