RMCP1210FT1R50
pregled izdelka
Številka dela: RMCP1210FT1R50
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1.5 OHM 1% 1/2W 1210
Podatkovni listi: RMCP1210FT1R50.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCP1210FT1R50
Številka dela RMCP1210FT1R50 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.5 OHM 1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1382757 pcs Podatkovni list RMCP1210FT1R50.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija RMCP Odpornost 1.5 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1.5 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film