RMCP2010FT240R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCP2010FT240R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCP2010FT240R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 240 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: 1.RMCP2010FT240R.pdf2.RMCP2010FT240R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCP2010FT240R
Številka dela RMCP2010FT240R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 240 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 752595 pcs Podatkovni list 1.RMCP2010FT240R.pdf2.RMCP2010FT240R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RMCP Odpornost 240 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 240 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film