RMCP2010JT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCP2010JT1R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCP2010JT1R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1 OHM 5% 1W 2010
Podatkovni listi: 1.RMCP2010JT1R00.pdf2.RMCP2010JT1R00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCP2010JT1R00
Številka dela RMCP2010JT1R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1 OHM 5% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1236584 pcs Podatkovni list 1.RMCP2010JT1R00.pdf2.RMCP2010JT1R00.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RMCP Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film