RMCP2512FT4K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCP2512FT4K70
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 4.7K OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: RMCP2512FT4K70.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCP2512FT4K70
Številka dela RMCP2512FT4K70 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.7K OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 331288 pcs Podatkovni list RMCP2512FT4K70.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija RMCP Odpornost 4.7 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 4.7 kOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film