RMCS0805FT2K37
pregled izdelka
Številka dela: RMCS0805FT2K37
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.37K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: RMCS0805FT2K37.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCS0805FT2K37
Številka dela RMCS0805FT2K37 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.37K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3036704 pcs Podatkovni list RMCS0805FT2K37.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RMCS Odpornost 2.37 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Anti-Sulfur
Stopnja napak - natančen opis 2.37 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thick Film